آهک ساوه

آهک ساوه

معرفی آهک ساوه

آهک ساوه به عنوان یکی از مرغوب ترین انواع آهک شکفته و آهک هیدراته در کشور ، محصول خود را به صورت کیسه ای و فله ای با کیفیت ممتاز در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. تولید آهک در کارخانه آهک ساوه با روش های نوین انجام شده و از سنگ آهک مرغوب به منظور افزایش کیفیت محصول نهایی استفاده می شود.

آهک هیدراته ساوه در صنایع زیادی در کشور ما استفاده می گردد. آهک شکفته ساوه بیشتر در مشاغل ساختمانی مصرف می شود. این محصول برای تهیه ملات ، شفته ریزی ، ضد آب کردن و تولید مصالح ساختمانی کاربرد دارد. آهک صنعتی شکفته ساوه همچنین در بسیاری از صنایع دیگر هم بکار می رود. در تولید کاغذ و مقوا از این محصول به عنوان فیلر برای کاهش هزینه‌ی تولید و بهبود مشخصات فیزیکی استفاده می شود. در صنعت متالورژی و تولید فولاد هم ، آهک هیدراته ساوه را به منظور خالص سازی از طریق تولید سرباره بکار می گیرند. این ماده همچنین در تصفیه آب آشامیدنی ، تولید مواد شیمیایی نظیر چسب و رزین ، تصحیح پی اچ مواد مختلف و نتظیم اسیدیته خاک زمین های کشاورزی کاربرد دارد.

کارخانه آهک ساوه

کارخانه آهک صنعتی شکفته ساوه از قدیمی ترین کارخانجات فعال تولید آهک هیدراته در کشور است که حجم زیادی از نیاز داخلی به این محصول را تامین می نماید. از جمله ویژگی های محصول این مجموعه می توان به کیفیت ممتاز ، قیمت رقابتی و توان بالای تولید اشاره نمود. این کارخانه با سابقه طولانی در زمینه تولید آهک ، نیاز بسیاری از صنایع کشور در این زمینه را بر طربف نموده است. با توجه به این که آهک هیدراته یک ماده اولیه بسیار مهم و پر کاربرد در صنایع گوناگون می باشد ، کشور نیاز زیادی به آن دارد و باید این محصول را به صورت با دائمی و با کیفیت تهیه نمود.

فروش آهک ساوه

آهک هیدراته و شکفته ساوه به صورت فله ای و یا بسته بندی شده در کیسه ۲۵ تا ۳۰ کیلوگرمی عرضه می گردد. این محصول به رنگ سفید ، پودری و با خلوص بالای ۸۵ درصد ارائه می شود و از طریق باربری های معتبر به کلیه شهر های کشور ارسال می گردد. برای خرید آهک ممتاز با ارزان ترین قیمت با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!