آهک ضدعفونی

آهک ضدعفونی کننده, آهک مرغداری, قیمت آهک ضدعفونی, خاصیت ضدعفونی آهک,
آهک ضدعفونی
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

فروش آهک ضدعفونی کننده

آهک یکی از مواد ضدعفونی کننده است که به صورت فراوانی در زندگی صنعتی و غیر صنعتی انسان مورد استفاده قرار می گیرد. آهک ضدعفونی کننده ویژگی های خاصی دارد و نمی توان از هر نوع آهکی برای این منظور استفاده نمود زیرا ممکن است تاثیر لازم را در از بین بردن تمامی عوامل بیماری زا نداشته و در نتیجه زیان فراوانی ایجاد کند. کارخانه تولید آهک کانی کاو ، تولید کننده آهک ضدعفونی کننده با بهترین کیفیت می باشد. برای اطلاع از مشخصات این محصول و یا خرید آن با ما تماس حاصل فرمایید.

آهک ضدعفونی کننده چیست؟

اهک علاوه بر کاربرد های بسیار زیادی که در مشاغل تولیدی و خدماتی دارد ، همچنین به عنوان یک ماده ضدعفونی کننده مناسب و ارزان قیمت در پرورش دام و طیور و نیز دفن زباله های عفونی مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه آهک یک ماده سوزاننده است ، بنابراین به راحتی قادر به از بین بردن میکروارگانیسم های بیماری زا می باشد.

در زمان های قدیم ، آهک مهمترین ماده ضدعفونی کننده محسوب می شده است و از آن برای کنترل بیماری های واگیردار ، دفن اجساد ، ضد عفونی محل نگهداری حیوانات اهلی و … استفاده می نموده اند. اما امروزه مواد ضدعفونی کننده شیمیایی مختلفی تولید شده است که قدرت میکروب کشی بیشتری دارد ، با این حال به دلیل قیمت بسیار ارزان آهک و در دسترس بودن این ماه ، آهک ضدعفونی همچنان مورد توجه قرار دارد.

مصرف آهک ضدعفونی کننده برای مرغداری و پرورش طیور از جمله مهم ترین کاربرد های آن می باشد. عوامل گوناگونی همچون رطوبت بالا ، وجود فضولات فراوان و محیط گرم در مرغداری ها سبب می شود تا میکروب ها و عوامل بیماریزا به شدت رشد و گسترش پیدا کنند. این عامل در کنار ضعف جوجه ها سبب می شود تا گله در مقابل بیماری و تلفات بسیار آسیب پذیر باشد. به همین خاطر پیش از جوجه ریزی ، محیط مرغداری را با استفاده از آب آهک ضدعفونی کننده به خوبی شستشو می دهند.

از آهک زنده و آهک هیدراته می توان به عنوان آهک ضدعفونی کننده استفاده نمود. برخی از مزیت های مصرف اهک ضدعفونی عبارتند از:

  • به علت دارا بودن خاصیت قلیایی و سوزاننده ، سبب از بین رفتن میکروب های بیماری زا می شود
  • دارای قیمت بسیار ارزان تری نسبت به دیگر انواع مواد ضدعفونی کننده است
  • مصرف آهک می تواند کیفیت کود مرغی را افزایش داده و فسفر و ازت آن را افزایش دهد
  • مصرف آهک برای ضدعفونی بسیار راحت و سریع است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!