آهک ضدعفونی

آهک ضدعفونی کننده, آهک مرغداری, قیمت آهک ضدعفونی, خاصیت ضدعفونی آهک,

فروش آهک ضدعفونی کننده

آهک یکی از مواد ضدعفونی کننده است که به صورت فراوانی در زندگی صنعتی و غیر صنعتی انسان مورد استفاده قرار می گیرد. آهک ضدعفونی کننده ویژگی های خاصی دارد و نمی توان از هر نوع آهکی برای این منظور استفاده نمود زیرا ممکن است تاثیر لازم را در از بین بردن تمامی عوامل بیماری زا نداشته و در نتیجه زیان فراوانی ایجاد کند. کارخانه تولید آهک کانی کاو ، تولید کننده آهک ضدعفونی کننده با بهترین کیفیت می باشد. برای اطلاع از مشخصات این محصول و یا خرید آن با ما تماس حاصل فرمایید.

آهک ضدعفونی کننده چیست؟

اهک علاوه بر کاربرد های بسیار زیادی که در مشاغل تولیدی و خدماتی دارد ، همچنین به عنوان یک ماده ضدعفونی کننده مناسب و ارزان قیمت در پرورش دام و طیور و نیز دفن زباله های عفونی مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه آهک یک ماده سوزاننده است ، بنابراین به راحتی قادر به از بین بردن میکروارگانیسم های بیماری زا می باشد.

در زمان های قدیم ، آهک مهمترین ماده ضدعفونی کننده محسوب می شده است و از آن برای کنترل بیماری های واگیردار ، دفن اجساد ، ضد عفونی محل نگهداری حیوانات اهلی و … استفاده می نموده اند. اما امروزه مواد ضدعفونی کننده شیمیایی مختلفی تولید شده است که قدرت میکروب کشی بیشتری دارد ، با این حال به دلیل قیمت بسیار ارزان آهک و در دسترس بودن این ماه ، آهک ضدعفونی همچنان مورد توجه قرار دارد.

مصرف آهک ضدعفونی کننده برای مرغداری و پرورش طیور از جمله مهم ترین کاربرد های آن می باشد. عوامل گوناگونی همچون رطوبت بالا ، وجود فضولات فراوان و محیط گرم در مرغداری ها سبب می شود تا میکروب ها و عوامل بیماریزا به شدت رشد و گسترش پیدا کنند. این عامل در کنار ضعف جوجه ها سبب می شود تا گله در مقابل بیماری و تلفات بسیار آسیب پذیر باشد. به همین خاطر پیش از جوجه ریزی ، محیط مرغداری را با استفاده از آب آهک ضدعفونی کننده به خوبی شستشو می دهند.

از آهک زنده و آهک هیدراته می توان به عنوان آهک ضدعفونی کننده استفاده نمود. برخی از مزیت های مصرف اهک ضدعفونی عبارتند از:

  • به علت دارا بودن خاصیت قلیایی و سوزاننده ، سبب از بین رفتن میکروب های بیماری زا می شود
  • دارای قیمت بسیار ارزان تری نسبت به دیگر انواع مواد ضدعفونی کننده است
  • مصرف آهک می تواند کیفیت کود مرغی را افزایش داده و فسفر و ازت آن را افزایش دهد
  • مصرف آهک برای ضدعفونی بسیار راحت و سریع است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!