قیمت آهک

lime price

اعلام قیمت آهک پارس شیمی

سایت کانی کاو ، مرجع اعلام قیمت آهک زنده ، آهک شفته ، آهک هیدراته ، آهک کیسه ای ، آهک صنعتی ، آهک خوراکی ، آهک ساختمانی ، آهک فله ، آهک کلوخه و پودر سنگ آهک می باشد. قیمت آهک به دلیل کاربرد بسیار گسترده ای که در صنایع مختلف ساختمانی ، ذوب آهن ، کشاورزی ، تصفیه آب و … دارد از اهمیت زیادی برخوردار می باشد زیرا تاثیر قابل ملاحظه در هزینه های ساخت و تولید دارد.

آهک انواع بسیار گوناگونی دارد. برای تولید آهک از سنگ آهک که از نظر شیمیایی همان کربنات کلسیم است استفاده می کنیم. آهک به دو روش سنتی و صنعتی تولید می شود که اختلاف آن به کوره آهک پزی مورد استفاده مربوط می شود. آهک صنعتی از نظر کیفیت ، مرغوب تر ، خالص تر و یکدست تر می باشد و برای استفاده در صنایع حساس تر نظیر فولاد سازی و تولید رنگ مناسب است. در مقابل ، آهک سنتی بیشتر برای مواردی که کیفیت نقش کمتری دارد مانند کشاورزی و تصفیه آب بکار می رود. برای تولید آهک به روش های مختلفی عمل می شود. چنانچه آهک خام به صورت کلوخه و یا پودر سنگ مورد نیاز باشد ، می توان از دستگاه های سنگ کوبی و الک های مخصوص استفاده نمود. همچنین امکان فراوری آهک نیز وجود دارد به این صورت که اگر آن را به روش های سنتی یا صنعتی در کوره های مخصوص حرارت دهیم ، ناخالصی های آن جدا شده و آهک خالص به صورت آهک زنده با فرمول اکسید کلسیم تولید می شود.

آهک زنده هم به شکل کلوخه ، پودری و میکرونیزه قابل تولید است. قیمت آهک زنده میکرونیزه به دلیل عملیاتی که روی آن صورت می گیرد گران تر است. این محصول به عنوان شفته آهک در صنایع ساختمانی بکار می رود. همچنین به میزان بسیار زیادی هم در صنایع فولاد سازی و تولید سیمان مصرف می شود. برای افزایش موارد مصرف آهک ، می توان با استفاده از روش های شیمیایی ، آن را به آهک هیدراته تبدیل نمود. آهک هیدراته با فرمول شیمیایی هیدروکسید کلسیم ، یک جامد پودری سفید رنگ با موارد مصرف بسیار گسترده در صنایع ساختمانی ، تصفیه آب و فاضلاب ، تولید کاغذ ، خنثی سازی اسید و آهک خوراکی دارد. قیمت آهک هیدراته با توجه به خلوص ،کیسه ای یا فله بودن تعیین می گردد.

لیست قیمت خرید آهک

نام محصولقیمت (تومان)
قیمت آهک زنده کلوخه۲۲۰
قیمت آهک زنده پودری میکرونیزه۲۷۰
قیمت آهک هیدراته۴۶۰
قیمت آهک شفته۱۸۵
قیمت اهک ساختمانی۱۳۰
قیمت پودر سنگ آهک۲۳۰

قیمت ها به روز نبوده و امکان تغییر وجود دارد. برای دریافت آخرین قیمت ها با بخش بازرگانی پارس شیمی تماس حاصل نمایید.

قیمت فروش آهک

برای آگاهی از قیمت روزانه هر تن آهک در انواع مختلف آن از جمله سنگ آهک ، پودر سنگ آهک ، آهک شفته ، آهک هیدراته ، آهک زنده ، آهک صنعتی ، اهک ساختمانی ، آهک خوراکی و آهک میکرونیزه با ما در کارخانه تولید آهک پارس شیمی تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!