وازلین بهداشتی و دارویی

وازلین بهداشتی, وازلین دارویی, فروش وازلین بهداشتی, قیمت وازلین دارویی,

فروش وازلین بهداشتی

فروش وازلین بهداشتی و دارویی مخصوص استفاده در صنایع آرایشی ، بهداشتی و پزشکی جهت تولید انواع کرم ، لوسیون ، دارو و یا بسته بندی در ظروف کوچک و عرضه مستقیم توسط کارخانه تولید وازلین کانی کاو انجام می شود. انواع مختلف روغن وازلین بهداشتی و دارویی کانی کاو برای سالیان طولانی در صنایع دارویی و بهداشتی کشور توسط کارخانجات معتبر به منظور تولید محصولات به کارگرفته شده و به دلیل کیفیت قابل توجه آن ، به کشور های مختلف نظیر ترکیه ، عراق ، ترکمنستان و … صادر می گردد. جهت خرید وازلین بهداشتی منطبق با استاندارد های وزارت بهداشت و بسته بندی شده در ظروف ۵۵ کیلوگرمی پلاستیکی و یا ۱۷۵ کیلوگرمی فلزی با ما تماس حاصل فرمایید.

وازلین بهداشتی و دارویی چیست؟

وازلین Vaseline یا ژله پترولیوم Petroleum jelly یک ترکیب هیدروکربنی نیمه جامد روغنی است که از تصفیه مواد نفتی به دست می آید. برای تولید وازلین گرید دارویی ، ژله پترولیوم را از طریق روش های مختلف تصفیه کرده و مواد ناخالص و زیان آور آن جداسازی می شود. وازلین بهداشتی دارای خواص درمانی و شفا بخشی برای مو ، پوست ، ناخن ها ، زخم و ترمیم مشکلات ناشی از خشکی می باشد. بعضی از مصارف وازلین بهداشتی و دارویی به شرح زیر است:

  • تولید پماد ها و لوسیون های روغنی
  • درمان موخوره و خشکی شدید مو
  • درمان ترک های پوستی نظیر ترک پاشنه پا و کف دست
  • تقویت رشد مژه و ابرو
  • درمان ترکیدگی های پوستی در قسمت لب و یا در دوران بارداری
  • بهبود ضایعات پوستی همچون پوسته پوسته شدن و یا اگزما

وازلین بهداشتی, وازلین دارویی, فروش وازلین بهداشتی, قیمت وازلین دارویی,

انواع وازلین بهداشتی

استاندارد خاصی برای طبقه بندی وازلین تعریف شده است که به BP/USP معروف می باشد تا گرید و زمینه مصرف وازلین را بخوبی تعریف نماید. بر اساس این استاندارد می تواند ژله پترولیوم تصفیه شده را به دو دسته کلی تقسیم نمود که عبارتند از:

وازلین آرایشی و بهداشتی

همانطور که می دانید اکثر کرم ها و لوسیون ها و حتی بسیاری از انواع واکس مو چرب هستند. این چربی علاوه بر اینکه برای پوست و مو مفید است ، همچنین بستری برای نگهداری و همگن سازی تمامی محتویات آن محصول نیز می باشد. با وجود اینکه برای تامین این چربی می توان از انواع روغن های گیاهی یا معدنی همچون روغن نارگیل و  گلیسیرین استفاده نمود ، ولی وازلین بهداشتی مزیت های زیادی نسبت به دیگر روغن ها دارد که سبب شده در تولید اکثر محصولات بهداشتی و آرایشی ارجحیت داشته باشد.

وازلین داروئی

برای تولید برخی داروهای موضعی نظیر پماد سوختگی ، لوسیون درمان درمان زخم بستر ، کرم های استریل کننده و … که معمولا بر روی زخم های باز قرار می گیرند ، اولا باید حتما از موادی استفاده نمود که فاقد هر گونه آلودگی و مواد پاتوژن باشند. ثانیا به منظور جلوگیری از چسبیدن این فراورده های پزشکی به زخم ، حتما نیاز به استفاده از چربی و روغن در ساختار آنها وجود دارد. مصرف وازلین دارویی و درمانی که دارای استاندارد های خاصی است برای این مورد بسیار فراگیر است.

1 thoughts on “وازلین بهداشتی و دارویی

  1. رسول :

    با سلام، خیلی عالیه. لطف میکنید مواد تشکیل دهنده وازلین رو بیان کنید, قیمت هم ذکر کنید.سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!