وازلین صادراتی

صادرات وازلین, فروش وازلین صادراتی, قیمت وازلین صادراتی

فروش وازلین صادراتی

صادرات وازلین یکی از منابع ارز آوری برای کشور می باشد. وازلین یک ماده هیدروکربنی تصفیه شده است که در صنایع پتروشیمی تولید شده و به صورت وازلین بهداشتی و وازلین صنعتی برای مصارف مختلف در اختیار صنایع قرار می گیرد. با توجه به اینکه وازلین یکی از مهم ترین مواد اولیه مصرفی در صنایع بهداشتی و آرایشی است ، بنابراین مصرف فراوانی هم در داخل کشور و هم به منظور صادرات به دیگر کشور ها دارد. فروش وازلین صادراتی با آنالیز مختلف و در بسته بندی های متنوع انجام می گیرد.

وازلین صادراتی معمولا در دو بسته بندی استاندارد با وزن ها ۵۵ کیلوگرمی و ۱۷۵ کیلوگرمی عرضه می شود. البته در صورت درخواست از طرف کشور وارد کننده ، امکان عرضه در بسته بندی هایی با اوزان دیگر نیز وجود دارد. نوع وازلین و آنالیز آن هم بسته به سفارش می تواند تغییر کرده و به صورت وازلین بهداشتی دارویی یا وازلین صنعتی تولید شود.

با توجه به اینکه وازلین بهداشتی مهم ترین ماده مورد مصرف در تولید انواع کرم ، لوسیون ، لوازم آرایشی و بهداشتی است بنابراین نیاز فراوانی برای خرید آن ، بخصوص توسط کشورهای همسایه وجود دارد. کیفیت بالای وازلین تولید ایران و قیمت مناسب آن از جمله عوامل ماثر بر افزایش درخواست این محصول توسط دیگر کشورها است.

قیمت وازلین صادراتی

قیمت وازلین صادراتی بر حسب عواملی چون نوع آن و بسته بندی محصول قابل تنظیم است. البته مواد اولیه تولید وازلین نیز به دلیل اینکه در پتروشیمی های دولتی تولید می شوند ، مشمول قیمت گذاری کلی بخش دولتی بوده و بیشترین نقش را در قیمت نهایی وازلین دارند. همچنین تغییرات نرخ ارز ، قیمت حامل های انرژی و هزینه های مربوط به بسته بندی کالا از جمله عوامل ماثر بر قیمت وازلین صادراتی هستند.

کارخانه کانی کاو دارای سابقه طولانی در زمینه صادرات وازلین به کشور های مختلف از جمله ترکیه ، عراق ، ارمنستان و … بوده و همکاری نزدیکی با صادر کنندگان و بازرگانان گرامی دارد. برای اخذ اطلاعات بیشتر و یا خرید وازلین صادراتی با بخش بازرگانی کانی کاو تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!