پودر سنگ

پودر سنگ, خاک سنگ, پودر خاک سنگ, فروش پودر سنگ, قیمت پودر سنگ,

پودر سنگخاک سنگآرد سنگپودر خاک سنگ

فروش پودر سنگ

فروش پودر سنگ معمولی و سوپر سفید رنگ در تمام شهر های کشور از طریق گروه تولیدی کانی کاو با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت انجام می شود. پودر سنگ تولید شده در این مجموعه به صورت میکرونیزه و سنگ نمره (دانه بندی شده) و با استفاده از انواع گوناگون سنگ است. صنایع ساختمانی ، رنگ سازی ، تصفیه آب و … از جمله مشتریان کارخانه تولید پودر سنگ کانی کاو هستند که سالیانه ده ها هزار تن از آن را خریداری و مصرف می نمایند.

برای تولید با کیفیت ترین انواع سنگ نمره و میکرونیزه در کارخانه کانی کاو ، از معادن مختلف کشور نظیر جوشقان ، الیگودرز ، قم و ساوه ، سنگ های با کیفیت به محل کارخانه منتقل می شود تا مورد کوبش قرار گیرید. البته معادن سنگ موجود در استان قم که محل اصلی کارخانه می باشد هم کیفیت مناسبی دارد.

پودر سنگ, خاک سنگ, پودر خاک سنگ, فروش پودر سنگ, قیمت پودر سنگ,

پودر سنگ چیست؟

پودر سنگ یا خاک سنگ از کوبیده شدن انواع گوناگون سنگ های موجود در طبیعت به دست می آید. برای تولید پودر خاک سنگ می توان از کوبش سنگ های آهک ، کربنات کلسیم ، گرانیت و مرمر استفاده نمود. تولید پودرسنگ می تواند به صورت طبیعی و بر اثر سایش های موجود در طبیعت صورت گیرد و هم در کارخانجات سنگ کوبی و با استفاده از دستگاه های خردایش گر تولید شود

پودر سنگ یک ماده پر کننده‌ی بسیار ارزان قیمت است که خواص اولیه سنگ را نیز دارد و پس از سخت شدن بسیار مستحکم خواهد شد. پودر خاک سنگ که در لاتین با اسامی crushed stone یا stone powder یا stone flour نامیده می شود ، برای تولید به هیچ فرایند شیمیایی نیاز ندارد بلکه صرفا با کوبیدن و سرند شدن تولید می گردد بنابراین ویژگی های آن هیچ تفاوتی با سنگ های اولیه نخواهد داشت

کاربرد ها و مصارف پودر سنگ

بیشترین کاربرد پودر خاک سنگ به عنوان مصالح ساختمانی و جاده سازی است. از این ماده جهت تهیه ملات ، نما سازی ساختمان ها ، پاشیدن بر روی قیرگونی و آسفالت ، ترکیب با سیمان سفید برای بندکشی کاشی سرویس های بهداشتی ، تولید سیمان و بتن استفاده فراوانی می برند. از دیگر کاربرد های خاک سنگ می توان در تولید رنگ های پوششی (بخصوص رنگ سفید) ، تولید چسب و رزین ، تولید کاغذ و مقوا و حتی در صنایع غذایی و دارویی نام برد. اصولا پودر سنگ نقش یک ماده فیلر (پر کننده) را دارد زیرا با افزایش حجم و وزن و محصولات تولیدی ، نقش مواد اولیه را بازی کرده و هزینه های تولید را به صورت بسیار چشمگیری می کاهد.

پودر سنگ, خاک سنگ, پودر خاک سنگ, فروش پودر سنگ, قیمت پودر سنگ,

انواع پودر سنگ

پودر خاک سنگ را می توان از سه جنبه تقسیم بندی نمود. اولا بر این اساس که از چه نوع سنگی تولید شده ، ثانیا درجه کیفیت و ثالثا منطقه تولید آن کجا باشد. بر همین اساس می توان موارد زیر را نام برد:

  • پودر سنگ آهک
  • پودر سنگ کربنات کلسیم
  • پودر سنگ سفید و رنگی
  • پودر سنگ سوپر و معمولی
  • پودر سنگ جوشقان
  • پودر سنگ الیگودرز
  • پودر سنگ قم
  • پودر سنگ مرداب (مردار سنگ)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!