کاستیک سودا

کاستیک سودا, Sodium hydroxide, فروش کاستیک سودا, قیمت کاستیک سودا,

فروش کاستیک سودا

فروش کاستیک سودا مایع و کاستیک سودا پرک با کیفیت عالی و قیمت مناسب توسط مجموعه کانی کاو انجام می شود. این محصول که جهت تولید صابون ، چربی بر ، رسوب زدا و در صنایع نساجی ، چرم سازی ، پتروشیمی و … کاربرد دارد ، در کشور بسیار پر کاربرد است.

سود کاستیک علاوه بر اینکه در کشور کاربرد فراوانی دارد ، یکی از محصولات صادراتی هم هست. گروه کانی کاو علاوه بر تامین نیاز صنایع داخلی به سود مایع و سود جامد پرک ، همچنین امکان فروش کاستیک سودا صادراتی را هم دارد. انواع سود سوز آور مایع و جامد تولید شده با برند های مختلف را از ما بخواهید.

قیمت کاستیک سودا

قیمت کاستیک سودا بستگی به عوامل گوناگونی همچون ، برند تولید کننده ، خلوص محصول ، میزان عرضه آن در بازار ، نوع بسته بندی و نوسانات بازار دارد. کیفیت سود کاستیک عاملی تاثیر گذاری بر قیمت آن است. تولید کنندگان معتبر کاستیک سودا محصولات با کیفیت و با ناخالصی اندک تولید می نمایند و در نتیجه قیمت محصول آنها نیز بالاتر است در صورتی که تولید کنندگان ناشناخته عموما از ناخالصی هایی نظیر نمک در تولیدات خود استفاده می کنند تا قیمت آن را کاهش داده و قادر به رقابت در بازار باشند.

کاستیک سودا چیست

این محصول دارای اسامی زیاد فارسی و لاتین همچون سود سوز آور ، سود مایع ، سدیم هیدروکسید ، سود جامد پرک ، سود گرانول ، Caustic soda و Sodium Hydroxide است. از نظر فیزیکی کاستیک سودا به دو صورت مایع و جامد (پرک و گرانول) قابل تولید است.

به لحاظ شیمیایی این محصول دارای فرمول ساختاری NaOH بوده و ماده ای بسیار قلیایی محسوب می شود. قدرت بالای چربی زدایی و خنثی کنندگی اسید سبب شده تا کاربرد های فراوانی در زندگی انسان برای آن وجود داشته باشد. کاستیک سودا نام لاتین و محاوره ای سدیم هیدروکسید است. صنایع پتروشیمی ، تولید صابون ، تولید کاغذ و مقوا اصلی ترین مصرف کنندگان این ماده محسوب می شوند.

تولید کنندگان کاستیک سودا

در کشور ما تولید کنندگان سود سوز آور متعددی با برند های مختلف اقدام به تولید و عرضه این محصول به بازار مصرف می نمایند که برخی از آنها عبارتند از:

 • سود پرک بندر امام
 • سود مایع پتروشیمی اروند
 • سود پرک کلران
 • سود مایع ارومیه
 • سود پرک گوهر شیمی
 • سود پرک نیرو کلر

این اسامی ، برندهای معروف و نام آشنای تولید کننده کاستیک سودا در ایران هستند. علاوه بر اینها تولید کنندگان ناشناخته ای هم وجود دارند که اقدام به تولید سود سوز آور با کیفیت های مختلف می نمایند.

2 thoughts on “کاستیک سودا

 1. روفی :

  سلام خدمت تون امید وارم شاد باشید خدمت عارض شوم من نیاز به ده تن کاستیک برای ساخت صابون دارم اگر موجود داشته باشید خوشحال میشوم که قیمت دهید . ممنون

 2. غلامی :

  سلام خسته نباشید
  به ۱۰۰ تن سودا برای ساخت صابون نیاز دارم قیمت اش را بفرمایید ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!