کربنات کلسیم الیگودرز

کربنات کلسیم الیگودرز

معرفی کربنات کلسیم الیگودرز

کربنات کلسیم الیگودرز یکی از با کیفیت ترین و مرغوب ترین انواع کربنات کلسیم در ایران است. معادن سنگ کربنات کلسیم الیگودرز که در استان لرستان واقع گردیده است ، دارای کربنات کلسیم مرغوبی بوده و رنگ آن سفید و درخشان می باشد به طوری که پودر سنگ الگودرز که از آن تهیه می شود دارای کیفیت ممتاز بوده و در صنایع حساسی نظیر تولید پلیمر و رنگ سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

کارخانه تولید کربنات کلسیم کانی کاو به منظور تولید با کیفیت ترین پودر سنگ در ایران از سنگ های الیگودرز ، جوشقان و قم استفاده می نمایید. ما در این مجموعه با استفاده از تجهیزات خردایش ، دانه بندی و بسته بندی ، مرغوب ترین کربنات کلسیم الیگودرز را تولید می نماییم.

با وجود اینکه کیفیت پودر سنگ مصرفی در صنایع ساختمانی از اهمیت چندانی برخوردار نبوده و قیمت آن مورد توجه بیشتری قرار می گیرد ، اما در برخی صنایع با حساسیت بالا مانند تولید چسب و رزین ، تولید رنگ و پوشش ، پلاستیک و پلیمر ، گل حفاری ، تولید الکترود و … حتما باید کربنات کلسیم با کیفیت نظیر پودر سنگ کربنات کلسیم الیگودرز یا جوشقان استفاده شود تا در عملکرد محصول نهایی تاثیرات سوء بجا نگذارد.

در کارخانه تولید کربنات کلسیم کانی کاو ، تجهیزات لازم جهت تولید پودر کربنات کلسیم الیگودرز در دانه بندی های مختلف از مش ۱۰۰ تا مش ۳۵۰۰ وجود دارد تا بتوانیم نیاز تمامی صنایع مصرف کننده این محصول را تامین نماییم. نوع بسته بندی پودر کربنات کلسیم الیگودرزی بنا به سفارش خریداران قابل انجام است. در حالت معمول ، پودر سنگ در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی بسته بندی می شود ولی می توان آن را به صورت پالت و شیرینگ و یا در کیسه های جامبوبگ هم بسته بندی نمود.

کارخانه تولید کربنات کلسیم کانی کاو دارای سابقه زیادی در تولید انواع پودر سنگ الیگودرز ، جوشقان ، قم ، پودر سنگ سفید و رنگی و … است. به منظور دریافت قیمت این محصول و یا جهت خرید کربنات کلسیم مناسب برای مصرف در تمامی صنایع با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!